WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Prodem Ar-Ge, endüstriyel sistem uygulamaları alanında, otomotiv sektörü, cam, savunma, genel endüstri, beyaz eşya, gıda, ilaç ve mobilya sektörlerinde üretim hattı projeleri yapmaktadır. Endüstriyel otomasyonlu sistemler ve robotik uygulamalara dayalı hat entegrasyon çalışmaları yürütmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyacına bağlı olarak mevcut sistemleri analiz ediyor, hatların var olan kapasitelerini ve verimliliklerini iyileştiriyoruz. Hat revizyon projeleri ve yeni anahtar teslim hat projeleri gerçekleştiriyoruz.

Otomasyon teknolojilerinin yenilenmesinden, yeni ekipmanlarla eklenen çözümlere kadar, mevcut sistemleri geliştiriyoruz.

Yapmış olduğumuz projelerde, arge çalışmalarına büyük önem verip, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ve sürdürülebilir mühendislik çözümleri sunmaktayız.

 

Prodem Ar-Ge, sürekli gelişim ve kaliteli hizmet prensiplerini kendisine misyon edinmiş olup müşterilerinin talep ve beklentilerine en üst düzeyde çözüm sunmaktadır.   Çevreye duyarlı, bireylere ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki değerleri benimsemiştir.

İşletmenin vizyonu ise dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek evrensel olmak ve hizmetini dünya standartlarına taşıyarak ülkesine faydalı olmaktır.

 

 

 

 

Bilgi Talep Formu